Požiar

Dátum: 10.12.2012 | Vložil: Florian

Mohutný požiar domu s reštauráciou hasí niekoľko hasičov
V obci Spišské Hanušovce v kežmarskom okrese viac ako 20 hasičov likviduje požiar reštaurácie, rodinného domu a hospodárskej budovy.

Operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove Róbert Frimer uviedol, že sú na mieste už od 12. hodiny. Všetky tri spomínané budovy sú súčasťou jedného objektu. "Sú tam tri hasičské vozidlá zo Spišskej Starej Vsi, tri z Kežmarku, jedno zo Starej Ľubovne a sú tam aj štyria miestni dobrovoľníci," dodal Frimer.

Kvôli likvidácii požiaru, ktorý sa už hasičom podarilo lokalizovať, je momentálne uzatvorená aj miestna cesta 3. triedy. Frimer momentálne nevedel povedať, čo je príčinou vzniku požiaru, keďže príslušníci HaZZ tam ešte stále zasahujú a usilujú sa požiar úplne uhasiť.

Poučili sme sa ???

Pridať nový príspevok